درباره ما

فروشگاه ایدنت از سال 1383 و در روزگاری که بورس تجهیزات دندانپزشکی در خیابان دانش وجود داشته است، فعالیت خود را شروع کرده است. در سال هایی که هیچ کسب و کار آنلاینی وجود نداشت، ایدنت با نامی دیگر صرفا یک فروشگاه در یک مرکز خرید تجهیزات و مواد دندانپزشکی بود که سعی بر این داشت تمامی نیازهای دندانپزشکان را ،  مطابق میل آن ها فراهم کند تا به این طریق بتواند نیازهای جامعه را پوشش دهد.

بعد از گذشت حدود ۲۰ سال و در سال 1401 بود که با تغییرات گسترده ای تحت عنوان فروشگاه اینترنتی ایدنت با پشتوانه شرکت امیران دانش نیکان توس (سهامی خاص) بستری آنلاین برای عرضه محصولات و تجهیزات دندانپزشکی ایجاد نماییم. هدف از این اقدام ارائه خدمات و مشاوره مناسب به مصرف کنندگان و دندان پزشکان محترم بود تا در هرج و مرج بازارها و کالاهای مختلف بتوانیم تجربه خرید مطمئن و مناسبی را چه از لحاظ کیفیت و چه از نظر قیمت برای شما ایجاد نماییم.

در همه این سالها تنها چشم انداز مجموعه ایدنت رضایت کامل مشتریان بوده است چراکه تمامی هویت یک مجموعه به مشتریان وفادار آن می باشد.

راه های ارتباطی

آدرس: تهران خیابان آزادی حد فاصل چهاراه توحید و چهارراه اسکندری برج پانامال طبقه چهارم واحد 409

کدپستی: 1311661947

تلفن: 02191325242

همراه و پیام رسان ها: 09981628810

جهت خرید حضوری همه روزه به استثنای جمعه ها از ساعت 9 الی 15 با هماهنگی قبلی امکان مراجعه وجود دارد.

رویه های ارسال سفارش

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به ایدنت اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان مهلت 7 روزه، نگهداری شود و استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در بسته‌بندی اصلی خود و با لیبل حاوی بارکد به ایدنت بازگردانده شود.

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

این سرویس ایرادهایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، مانند شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا را شامل نمی‏‏‌شود. همچنین ایراداتی که از عدم نگهداری مناسب (مانند عدم نگهداری در یخچال برای کالاهایی با شرایط نگهداری خاص) ایجاد شده را شامل نمی‌شود.

برگشت از فروش کالا با هماهنگی ایدنت و طبق روال اداری این فروشگاه انجام می‌پذیرد و ایدنت هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت کالا از طرف خریدار بدون اطلاع قبلی را نمی‌پذیرد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد;

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ایدنت از طریق تماس تلفن اطلاع داده شود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا و مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود داشته باشد (مانند رنگ، مشخصات درج شده روی بدنه و ...)، امکان رسیدگی به درخواست مشتری تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی‌که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد;

لازم است حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا این موضوع از طریق تماس تلفنی به واحد خدمات پس از فروش ایدنت اطلاع داده شود تا امکان مرجوع نمودن کالا وجود داشته باشد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود;

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی تنها به کالاهایی تعلق می‌گیرد که در شرایط اولیه خود باشند. هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

اگر کالا ملزوماتی همراه خود داشته باشد و یا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن کلیه ملزومات همراه و یا هدیه همراه آن نیز الزامی است.

کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسائل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

در صورت انصراف از خرید پس از دریافت کالا، تا 7 روز هزینه ارسال کالا به ایدنت رایگان می‌‎باشد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد;

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به بخش خدمات پس از فروش ایدنت اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ایدنت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

کالای آسیب دیده به همراه همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که برای مشتری ارسال شده است به همراه رسید رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به بخش خدمات پس از فروش ایدنت ارسال شود.

در صورتی که آسیب‌دیدگی‏‌، در زمان دریافت سفارش قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ایدنت بازگردانده شود. پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در وب‌سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجدداً برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد ایدنت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت ایدنت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات استریل

چنانچه بسته‌بندی استریل کالای دریافتی از بین رفته باشد (برای کالاهایی که دارای بسته بندی استریل هستند) مشتری می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای کالا را مرجوع نماید.

اطلاعات هر محصول در وب‌سایت ایدنت صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره و تبلیغ ندارد. لازم است خریدار قبل از استفاده از محصولات استریل نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوطه اقدام نماید. همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای ایدنت و البته آنان هیچگونه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

در صورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات استریل و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و وب‌سایت ایدنت در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

برچسب ‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌ کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

ایدنت