خرید محصولات ترایمدی

اگر به دنبال یک برند در حال توسعه و با کیفیت ایرانی هستید ، ترایمدی می تواند انتظارات شما را پوشش دهد .  شرکت طرح و توسعه محیا ترمیم (سهامی خاص) یکی از بهترین تولید کنندگان کامپوزیت‌های دندانی نورپخت است . که مناسب جهت استفاده در مصارف ترمیمی و زیبایی در ایران، ذیل برند ترایمدی – Trimedi می‌باشد . این شرکت زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی اقدام به فعالیت نموده است . و گستره کاملی از محصولات را با کاربرد ها و کلاس‌ های درمانی متفاوت در رنگ‌ بندی کامل عرضه نموده است . این شرکت با اتکا به دانش جوانان ایرانی در کنار پیشرفته‌ترین سطح دانش فنی مهندسی مواد و تجهیزات، موفق به ارائه محصولاتی با کیفیت شده است . Trimedi از سال 1398 شروع به تحقیقات و از سال 1400 با تست های بالینی غیر انسانی و سپس انسانی اقدام به تولید نموده است . شما می توانید در ادامه با ویژگی های برند ترایمدی آشنا شوید.

تمایز کامپوزیت های ترایمد در فناوری رنگ ذاتی ، انقلابی در پایداری رنگ

تمامی محصولات برند ترایمدی – Trimedi با استفاده از یک فناوری انقلابی انحصاری به نام فناوری رنگ ذاتی به تولید می رسند . این فناوری پیشرفته دارای ثبات رنگ به مراتب بهتری نسبت به سایر کامپوزیت های مرسوم در بازار می باشد . این فناوری موجب می شود تا ذرات رنگ به صورت یکنواخت در کل ماده پراکنده شوند . در این فناوری با ذرات رنگ به صورت عناصر ذاتی ماده رفتار می شود و صرفا به عنوان یک افزودنی دیگر در هنگام ترکیب در نظر گرفته نمی شود .
مزایای قید شده در کنار حفظ خواص نوری به دست آمده است . این فناوری در کنار نشتی کم ، جذب آب و حلالیت در آب اندک منجر به افزایش دوام و کیفیت ترمیم می شود .

محصولات ترایمدی

در حال حاضر دو کامپوزیت اقتصادی شامل Ceramix و Ceraflow از محصولات مورد توجه برند ترایمد در فروشگاه ایدنت می باشند . شما می توانید محصولات برند ترایمدی را در کمترین زمان ممکن و با اطمینان از فروشگاه اینترنتی ایدنت تهیه نمایید .

در حال نمایش 11 نتیجه

کامپوزیت اقتصادی زیبایی سرامیکس ترایمدی – Trimedi Ceramix ECO

قیمت اصلی 349.000 تومان بود.قیمت فعلی 330.000 تومان است.

کامپوزیت اقتصادی زیبایی سرامیکس ترایمدی (پکیج 5 عددی)

قیمت اصلی 1.745.000 تومان بود.قیمت فعلی 1.579.000 تومان است.

کامپوزیت سرافلو ترایمدی ( پکیج 10 عددی )

قیمت اصلی 1.490.000 تومان بود.قیمت فعلی 1.345.000 تومان است.

کامپوزیت سرامیکس ترایمدی – Trimedi Ceramix ECO

قیمت اصلی 299.000 تومان بود.قیمت فعلی 285.000 تومان است.

کامپوزیت سرامیکس ترایمدی ( پکیج 10 عددی )

قیمت اصلی 3.990.000 تومان بود.قیمت فعلی 3.590.000 تومان است.